| Icristian a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie nistie site-uri unde pot vedea melodii la chitara cu tot cu bataie?

Răspuns Câştigător
| PotcaPădurii a răspuns:

Nu cred ca se referea la bataie in sensul de lupta, ci la felul in care dai cu mana pe corzi(da, exprimare nefericita, da' nu-mi vine in minte altfel).

2 răspunsuri:
| denymar a răspuns:

Site-uri? Eu stiu doar videoclipe cu asa ceva.Dar daca te ajuta, ti le spun:
http://www.gsp.ro/......72215.html
sau doar separat.Sau sti care mai au videouri din astea super mega ciudate?
Trupa Rammstein...Cauta pe YouTube si o sa vezi unele chiar fainutze!

| denymar a răspuns (pentru PotcaPădurii):

Uups.Scuze! Daca o sa gasesc ceva videouri din astea, o sa te anunt!

| PotcaPădurii a răspuns (pentru denymar):

Nu cred ca se referea la bataie in sensul de lupta, ci la felul in care dai cu mana pe corzi(da, exprimare nefericita, da' nu-mi vine in minte altfel).