| stefstefansteff123 a întrebat:

Sall TPU, stiti cumva de unde sa fac rost de melodii care pot sa le pun in videoclipurile mele care o sa le pun pe YOutube? (sunt vlogger)
vreau niste melodii care sa nu fie cu drapt de autor, niste melodii care pot sa le pun ca sa iau generare de bani...STiti cumva cum sa fac? FUNDA

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Gasesti aici: www.youtube.com/audiolibrary/music o librarie audio pe care o poti folosi in cadrul videoclipurilor tale.