| Emy_3192 a întrebat:

.. vreau sa stiu daca exista vreun program de alflat numele la o melodie plsss funda multumesc anticipat:X

2 răspunsuri:
| Aegyo a răspuns:

Nu stiu daca exista vreun program... uite un site in care scrii 1-2 versuri si iti cauta melodia:
http://www.lyrster.com/

| 9Mike a răspuns:

Exista o aplicatie facuta de Sony Ericsson pentru mobile, "Track ID". O pui sa asculte cateva secunde pana zice "Stop" sau ceva de genul, apoi astepti sa iti caute si iti zice. (Necesita conexiune la net la telefon).