| darius3347 a întrebat:

Sallut am si eu o intrebare desi suna cam aiurea am auzit astazi o piesa faina gen club pe radio zu tot spunea in ea turn it up era pe un beat rapid stiu doar ca e nou aparuta si nu am gasit niciunde... daca poate cineva sa ma ajute va rog big grin

2 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=YVw7eJ0vGfM cumva aceasta era? turn me on?

| darius3347 explică (pentru CannbalCorpse):

Nu, nu era asta era pe genu asta de beat dar stiu sigur ca tot repeta mult turn it up si cred ca e facuta piesa de romani.