| BadRomance a întrebat:

Sallz TPU.Harry Potter/Twilight? Kristen/Emma? Robert/Daniel? Stiu ca s-au mai pus intrebare din astea, dar n-am ca sa fc. Dau fundita pentru cel mai motivat raspuns.Ms mult de tot!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Harry Potter. Emma. Daniel.
@DisneyIsDaTheBest kristen si robert joaca si ei de cand erau mici.kristen are un film de cand era mica si robert a jucat in harry potter acu cativa ani

| mymy a răspuns:

Twilight
kristen si robert
winking

| Alle15 a răspuns:

Iubesc twilight deoarece este un filme de groaza(ador filmele astea)si este ceva misto cu vampiri funda?

| Antonella_1903 a răspuns:

Sincer mie nu mi. a placut harry potter niciodata! dar twilight chiar imi place. iar actori din ambele imi plac si au mult talent dar daca chiar trebuie sa aleg imi plac mai mult rob si kristen!hee hee

| sSomebodYy a răspuns:

Harry potter - daniel, emma, tom felton, si toti ceilalti
sunt grozavi xD
robert a jucat si el in HP 4, si pot sa spun ca-i sta mai bine ca Cedric Diggory decat ca Edward - e doar... stilul lui xD
BOOOOOO! furaciosii de la twilight! cedric diggory forver xD