| BadRomance a întrebat:

Sallz TPU.Harry Potter, Twilight, The Vampires Diares sau True Blood? Puteti sa alegeti sh mai multe. Dc? Dau fundita.Ms, mult de tot.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| nuamnuvreau a răspuns:

The vampire diaries si Twilight

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi Harry Potter si Twilight.

| GeorgianaDragus a răspuns:

Twilightbig grin

| ciprian112 a răspuns:

Harry Potter, sunt carti/filme interesante care surprind personajele in mai multe ipoztaze, pe cand, carti/filme precum twilight sunt oarecum plictisitoare, poti sa iti dai seama de final inca din inceputul filmului/cartii

| JustMe a răspuns:

Twilight si The vampire diarieslove struck

| sSomebodYy a răspuns:

Harry Potter
vampirii din ziua de azi nu prea mai sunt asa de vampiri
harry potter chiar te tine in suspans xD

| Mikii a răspuns:

Harry Potter. De ce?
Pentru ca inca de la prima carte autoarea introduce [ scuze, alt cuvant nu`mi venea in minte ] in lumea minunata a magiei si a Hogwarts-ului. Cei trei vrajitor invata primele vraji, isi fac primii prieteni si devin din ce in ce mai buni.