| Laver_David_1998 a întrebat:

Acum câteva săptămâni am auzit o melodie și din când in când se întâmpla s-o mai aud, doar ca nu știu ce nume are.
Ca melodie este una energică, cu un refren fara versuri, iar tonalitatea creste și scade cursiv. Melodia este redata la o viteza peste medie, iar singurele versuri sunt recitate de către o voce feminină, in limba engleză, mi se pare ca apar cuvintele :"watch, baby, you" iar versurile nu sunt foarte multe, ci se repeta după refrent. Vocea feminină este cam "pițigăiată " iar timbrul și tonalitatea ar fi puțin inspirate din cântecele indiene. Dacă mai aveți nevoie de detalii va stau la dispoziție, pana atunci, va rog sa ma ajutați sa aflu ce melodie îmi tot fredonează subconștientul.

Răspuns Câştigător
| 17Ioana a răspuns:

Instaleaza shazam si da-i la topuri cautari