| ZeroSix a întrebat:

Salut ALl
Stie cineva tipul de muzica sau sa imi dati chiar voi tipul de muzica.Deci caut cateva melodi da nu stiu cum se numesc vreau in genu la asta
The Matrix Soundtrack- Juno Reactor Vs Don Davis - Navras
Carl Orff - O Fortuna
sau cine stie care este melodia asta din videoclipul asta o sa auziti pe fundal cand are ala 407 la ora un fel de aaaaaaa o sa vedeti

http://www.youtube.com/watch?v=3nHN2rxq1YU

Am nevoie de melodi de genu asta pentru ca vreau sa fac un film de cs si am nevoie de melodii dinastea.Filmul o sa fie gata cam prin iunie-iulie 2011

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Kittiulia a răspuns:

Pai scrie si tu pe internet eu am gasit cateva dar am uitat cum se numesc scuze
funda?