| Antonia154 a întrebat:

Salut, am adresa http://www.youtube.com/watch?v=_ZaVQ4p7vGw&feature=relat ed am nevoie de cintecele care cinta de la 1.10 pina la 2.30. Ajutoor. dau funda la cel care imi da toate denumirile si numele interpretului.

2 răspunsuri:
| liviufirst a răspuns:

1.Keri Hilson feat. Lil Wayne-Turnin me on(album-in a perfect world).
2. Waka Flocka Flame feat Roscoe Dash-No hands(album-No hands)
3. Taylor Switft-Better than revenge(album-Speak now).

| Lexus28 a răspuns:

1. Keri Hilson - Turnin' me on
2.TVD - She took him faster than you can say sabotage
Pe cea dintre ele nu am recunoscut-o, dar macar cu atat tot te-am putut ajuta tongue