| DracuGol a întrebat:

am ascultat astazi pe la 4 jumate o melodie pe kiss fm (nu am prins inceputul ei si nici nu au spus numele artistului) era ceva genul latino house asa, melodia e noua ca nu am mai auzit-o pana acum. daca stie cineva va rog mult

4 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Mai nou toate din Romania sunt ceva genul latino house asa. Uita-te pe site-ul lor, la top.

| DracuGol explică (pentru Mădă0611):

Tocmai asta e ca nu e pe nicaieri la top.crying

| Mădă0611 a răspuns (pentru DracuGol):

Of, nu mai plange tongue Nu e Ami - Light trumpet? Latino e, house nu stiu ca am auzit putin din ea.

| DracuGol explică (pentru Mădă0611):

Am gasit-o e emil lassaria feat caitlyn - tu amor
http://www.youtube.com/watch?v=lLv0RBPkI3s