| lvnlscorpion a întrebat:

Salut, am ascultat melodia asta cand eram fumat :D http://www.youtube.com/watch?v=RbtPXFlZlHg trebuie sa intelegeti engleza. am avut impresia ca e de 100 de ori mai smechera decat 10 % din toate melodiile pe care le-am ascultat vreodata. o ascultati si voi fumati pentru mine? sa-mi spuneti cum vi se pare :D

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Nu fumez da pe melodia asta am tras o betie buna laughing
Ce vorbesti frate cand esti activat si cu chef de distractie rupe melodia asta, stai ca vine revelionu sa vezi acolo iar rolling on the floor

5 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Orice as face, in orice stare as fi, chestia asta nu trece de stadiul de tampenie.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nici mie nu-mi place

| Duucu a răspuns:

E genială, preferata mea.O am ca ton de apel.

| CosminC86 a răspuns:

Mie nu-mi place.
Raspuns sincer.

| VladM15 a răspuns:

Da, e super melodia...o am ca ton de apel.