| tayfunnel a întrebat:

Salut, am auzit acum cateva zile la sala un remix indian sau arab, nu stiu ce radio este insa melodia este noua nu am mai auzit.o pana acum, nu stiu ce radio era, va rog cine stie remixuri noi arabesti sau indiene care se pot da la radio sa posteze link/nume mel, dau funda. multumesc frumos.

1 răspuns:
| Nucreeed a răspuns:

Tot ce tine de orient e de rahat ..de acolo vin si manelele ..prea naspa stilul lor mai ales al indienilor ...bollywood si pIm natie de ciori cu accentu ala enervant de iti vine sa le dai foc la toti 1 miliard +