| cleo2912 a întrebat:

am auzit de curand o melodie intr-un local care stiu sigur ca este a lui miley cyrus,dar nu stiu cum se numeste, deci care este cea mai noua melodie a ei? Ps.: pe la mijlocul melodiei zice "kiss kiss kiss"sau ceva de genul...multumesc la cel mai bun raspuns dau fundita...:*

Răspuns Câştigător
| AndraAndrutsa121 a răspuns:

Pai : Wrecking Ball(nu cred), 23...

| AinştainIsBack a răspuns (pentru AndraAndrutsa121):

De ce toata lumea doar melodiile astea 2 le stiu de la Miley Cyrus?happy

3 răspunsuri:
| cleo2912 explică:

Pai spune tu atunci alta...laughing

| AndraAndrutsa121 a răspuns (pentru cleo2912):

laughing Esti tare rau. Daca tu ai spus ca vrei cea mai noua melodie a ei... Si cea mai noua e 23 laughing