| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit la Radio ZU o melodie de dragoste (mai degraba de despartire, da banuiesc ca intra in aceeasi categorie de muzica) astazi (15.09.2012) pe la ora 18:30 sau MAXIM 19:00. Canta o tipa si foarte putin un tip (cam o strofa scurta canta tipul). Sincer nu prea mai stiu nimic despre ea deoarece nu puteam sa fiu foarte atent la melodie, dar parea misto melodia happy.

Nu stiu versurile sau nici macar fragmente destule cat sa o pot gasi pe motoare de cautare dupa versuri (am incercat deja si n-am avut succes sad ).

In mare parte e ceva de genul ca s-a despartit un cuplu dar ea inca tinea la el si inca isi mai aminteste de el. Ceva de genul Gotye - Somebody that I used to know dar in romana happy.

2 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Ruby- Stinge lumina, poate

| AdrianMaxCia a răspuns:

Era Dj Rynno & Sylvia - Chiar daca ai plecat. Multumesc oricum happy!