| MadrYx a întrebat:

Salut,am auzit la TV pe kiss tv o mel super tare,insa nu m-am uitat cine canta,eram la pc laughing insa am retinut versurile din refren,dar nu gasesc mel fereasca D-zeu... poate ma ajutati voi happy funda cine mi-o spune,btw

versurile erau asa: "I belong to you,you belong to me...I belong to you, we belong to love"

Răspuns Câştigător
| GiAnca a răspuns:

Dupa mine, cel mai probabil e asta:
Mike Angello-Belong to you
http://www.youtube.com/watch?v=GTIGIN91CGQ

7 răspunsuri:
| MadrYx explică:

Am uitat sa adaug,din ce am mai prins cu coada ochiului,in videoclip era un barbat (alb,sa nu se creeze confuzii), dezbracat, cel putin in partea de sus, langa o femeie, si ii soptea la urche versurile enuntate mai sus. poate va mai ajuta cu ceva big grin

| JessicaJ a răspuns:

Gotye-Somebody that I used to know?

| iaialovely1700 a răspuns:

Somebody I use to Know. Sigur asta e!

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Gotye-Somebody that I used to know

| MadrYx explică:

Sweet a nimerit-o laughing nu gotye, nu-mi place mel aia deloc laughing mersi frumos tuturor ca v-ati interesat happy si mersi mult sweet!

| GiAnca a răspuns (pentru MadrYx):

Cu multa placere!
Si multumesc mult pentru funda!winking