| pixel93 a întrebat:

Salut

Am auzit o melodie dar doar finalul pe hit music channel acum vreo 15 min si era ceva cu stop. stop. si un caine care alerga spre un om la finalul melodiei.Presupun ca e mai veche melodia. Aveti idee ce melodie e?

3 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Stop the rock apollo 440 asta cred ca o cauti

| aumih16 a răspuns:

Un post interesant de muzica rar dar si diferit adica fata de utv si kiss tv radio zu tv sau mtv la hit music channel sau chiar music channel unde mai scrie colo numele atat al piesei artistului artistei sau trupei cat si albumul sincer de cand a aparut postul asta hit music channel nu ma mai satur de el daca inainte era vh1 postul care se ocupa de asa ceva iata ca hit music channel castiga mult mai mult fata de kiss tv utv mtv sau chiar postul de la care a aparut hit music channel adica music channel etc

| Y1u2l3y4a5 a răspuns:

Si aici este un caine: http://www.youtube.com/watch?v=YJVmu6yttiw melodia asta e?