| stvlma a întrebat:

Am auzit o melodie la radio in seara aceasta si nu ii stiu numele.Era o combinatie intre trap si pop,stiu ca pe la refren era ceva de genul,cantat de mai multe voci groase:or else...or else...or else,else, else si apoi se auzea un sunet ca si cum s-ar arma un pistol si venea partea trap.
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| RecKinul a răspuns:

Nu avem cum să te ajutăm. O solutie ar fi să o te înregistrezi pe net cântând-o tu aşa cum ţi-a rămas in minte şi apoi să pui link-ul care duce la înregistrarea cu tine mormăind melodia ca s-o auzim. În felul acesta vei avea mai mult succes.