| derek a întrebat:

am auzit o melodie pe aktiv efem in care canta un baiat in gen konnect-r ca voce iar unul din versuri era,, that's the reason why i want to be free till the end of the time" dau funda cine imi spune cantaretul si melodia.

2 răspunsuri:
| ErickEmil a răspuns:

Sincer cu aceste detalii nu se poate afla o melodie! si apropo se scrie "fm" nu "efem".

| derek explică (pentru ErickEmil):

Se scrie efem nu fm si oricum nu asta era ideea poti sa te duci sa dezbati problemele de gramatica prin alta parte.