| xVictor a întrebat:

Am auzit o noua melodie si din nou. nu am retinut decat putin din ea. pe aici. pe acolo xD lasa-ma sa visezzz si nu mai stiu pe unde inca o secunda... cine ma poate ajuta? funda la raspunsul corect mai precizez ca am auzit-o pe counter strike si e in romana si mai e si de fericire...

5 răspunsuri:
| xVictor explică (pentru resemnat):

Le-am probat nu e. e una smechera si este un tip care are voce dubla. daca mai sti... te rog spune-mi iti raman dator si multumesc xD

| resemnat a răspuns:

Alta nu mai stiu, sorry!