| BellsC a întrebat:

Salut.Am cautat peste tot Tutu Adrian-romanii au talent dar pentru download am gasit o alta versiune care cica e originala dar versurile nu sunt la fel... dar e vocea lui a remixat melodia de cand a fost la emisiune?
http://www.trilulilu.ro/BySylvyu/07d5e8d9b0d916

De unde o pot descarca pe cea originala care incepea cu "E evident Romanii au talent
Doar aici e locul unde te regasesti
Doar aici e locul unde poti spune ce gandesti
Doar aici e locul unde poti pune accent" si de ce spun astia ca originala e cea de sus, a inregistrat o noua versiune sau cum?

Răspuns Câştigător
| DAC a răspuns:

Http://fisierulmeu.ro/......i-mp3.html
Uite aici, varianta buna!
Bafta! :)