| Mickey27 a întrebat:

Salut am intrat la conservator si o prietena intrase pe locul 15 dar dupa 5 minute i au schimbat locul cu unul din mediul rural si va dati seama suparare etc. azi am aflat ca cineva s-a retras si voiam sa intreb daca stiti cumva daca trebuie sa dea iar examen in toamna sau poate sa se inscrie direct ea fiind normal pe unul din acele locuri

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Stai linistit ca prietena ta nu are nici o sansa sa intre acolo, odata ce este pe locul 15.

| Ganderoaica a răspuns:

Sal! Nasol. Din păcate, trebuie să dea examenul la toamnă, că efectiv schimbând locul e ca și cum a căzut-o sub linie.
.