| ellaptk a întrebat:

Salut, am nevoie de cat mai multe idei, de melodii pe care ar putea sa le cante cineva la un concurs national. E pentru o voce feminina dar foarte puternica. ceva melodii dificile dar in acelasi tmp sa faca si spectacol. asa ca toate ideile sunt binevenite. mersi!

Răspuns Câştigător
| RobbyPh a răspuns:

Zlata Ognevich-Gravity sau Dina Garipova -- What If? sau chiar o piesa in Romana. Aliona Moon - O Mie sunt piesa cam grele. Succes happy

2 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Evanescence-Going under

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tony braxton, celine dion, whitney houston