| dana39668 a întrebat:

Salut, am o intrebare in legatura cu Miley Cyrus, stie cineva daca fratele ei a participat in vreo piesa de a ei?

Răspuns Câştigător
| alexxa a răspuns:

Depinde la care frate al ei te referi pentru ca are doi frati... unul de 12 an si unul de 20... cel de 20 stiu ca face parte dintr-o trupa de rock... da nici unul din fratii ei nu a participat in nici unul din videoclipurile ei...doar surioara ei mai mik, Noha(10).

11 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Bai dar mai lasati-ma odata cu Michael Ciprus asta. Dispareti! Dati-i search pe google, dar sa nu-i mai aud numele pe aici ca am deja iritatie!

| D-Anna a răspuns:

laughing hai mai ca nu o facut miley asta nimic oh go on nu fiti asa cruzi daca pana si eu am acceptat-o stiti voi "hai ca se poate" da mai alyna mai inca la 2-3 stiu ca la someday si hovering tongue >big grin

| psiholoaga a răspuns:

Nu, aveau un proiect, dar tu chiar ii vezi cantand impreuna? Un metalist tatuat si imbracat in piele si o blonda "printesa" pop? raised eyebrows Mai bine nu, altfel iese ce a iesit cu SOAD si Avril Lavigne.

| Klara a răspuns:

Da da da daaaaaaaaa! :X:X:X
Am auzit ca Miley are colaborare cu bunica-sa pe noul albuuuum :X:X:X:X:X

angry
disperatii naibii @

| anonim_4603 a răspuns:

Da, fratele ei Trace Cyrus a cantat cu ea in doua melodii Hovering si Someday...sunt namaipomenite
el are o trupa de rock numita Metro Station
Sper sa iti place melodiile!

| AndrusKanu a răspuns:

Are şi un frate? OMG!
Să se ia amândoi de gât şi să vină la mine... devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O secunda,. in globul de cristal zice ca da,... dar am citit si zodiacul si acolo zice ca nu... hmmm... deci fie e da, fie e nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@flav-ii pune @psiholoaga sa posteze, ca dupa aceea sa ne luam sedinte la ea. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, are o melodie cu fratele ei de 20 de ani care canta intr-o trupa de rock

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare draguta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are 3 frati