| Jango a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care canta la trompeta: Am 12 ani si ureche muzicala si ma candeam sa ma apuc de un instrument muzical, cred ca v-ati dat seama ca este vorba de trompetawinking acum intrebarea este stiti vreun profesor? de preferat undeva in zona Timpuri Noi si inca ceva pentru cei care canta la acest instrument: vi se pare o alegere buna? MS! Dau funda! big grin

1 răspuns:
| Andreea_4752 a răspuns:

Sincer sa-ti spun imi place ca ai ales trompeta verisorul meu canta foarte bine si sa-ti spun a avut un profesor si inca il mai are foarte bun dar din pacate nu este din zona ta.Imi pare rau.Hey imi dai si mie funda asa ca si cadou de paste.