| Metalbrain a întrebat:

Am o mica mare problema: am cumparat 2 bilete la concertul Sabaton, Eluveitie si Wisdom de la Bucuresti si din pacate nu pot ajunge, asa ca sunt nevoita sa le vand... Vreun ploiestean interesat? Pret:65 Lei.

7 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Ambele 65?
Doar ploiesteni?

| QueenOfSpades a răspuns (pentru RockNbeer):

Da, 65 sunt biletele.
În ziua concertului le iei parcă cu 70 de la intrare.

| Metalbrain explică (pentru QueenOfSpades):

De fapt, sunt 68, iar in ziua concertului sunt 75

| Metalbrain explică (pentru RockNbeer):

Nope, 65 fiecare. Le pot trimite si prin posta daca e vorba de alta localitate...

| Metalbrain explică (pentru RockNbeer):

Faza e ca eu oricum le-am luat cu 68 si nu prea imi convine sa las prea mult la pret...

| RockNbeer a răspuns (pentru Metalbrain):

Eram doar curios, am alte planuri cu bani stransi pentru concerte, chiar daca ma batea putin gandul la Eluveitie.

| Metalbrain explică (pentru RockNbeer):

Erm...ok straight face