| baterrrrrrrrr a întrebat:

Salut.am si eu o combina audio, merge da numai incet daca dau putin mai tare nu se mai aude nimic.stie cineva ce are?

2 răspunsuri:
| dyana200311 a răspuns:

Pai daca e de mult timp probabil ca s-a stricat, daca e noua inseamna ca ai cumparat-o stricata. daca e noua si stricata du-te la magazinul de unde ai cumparat-o si vorbeste cu vanzatorul

| Arthur a răspuns:

Defect posibil : finalii ( circuite integrate sau tranzistori ), potenţiometrul - numai dacă se aud zgomote în difuzoare când îl mişti.