| georgiannn a întrebat:

Am si eu o intrebare a rog spuneti-mii si mie cum se numeste melodia aceasta `` http://www.youtube.com/watch?v=SHKdzcHO8HY&feature=relat ed `` dupa cum vedeti e pe youtube, imi plac melodia foarte mult nu clipu :( :| pls help me.

1 răspuns:
| Ady_Dutu_1994 a răspuns:

Frate...stiu ca e cantata de daddy yankee dar am o alta solutie, descarca melodia cu youtube downloader adica iei youtube downloader de pe net si intri in program, pui link-ul si o sa se descarce doar mel; si o iei pe tel sau faci ce vrei cu eawinking