| BlackBoy94 a întrebat:

SaluthappyAm si eu o problema cu contul youtube.Nu mai retin emailul, dar stiu parola si numele de utilizator.Cum pot sa ma loghez? Va rog mult de totpuppy dog eyes.Multumesc!

1 răspuns:
| DizzyC a răspuns:

Incearca sa te loghezi cu username-ul si parola. Iti va aparea cu rosu un mesaj ca urmatorul:
Please use your Google Account email address (x@gmail.com) to sign in. We no longer support signing in with your old YouTube username.

Asa vei vedea ce email ai folosit. Apoi logheaza-te cu email-ul si parola de email.