| MetalForever a întrebat:

Salut,am vazut nu demult un video bazat pe unele melodii de la Slayer...era ceva ca un psihopat tot omora femei ca sa isi faca nevasta care a murit inapoi...era cam sadic.Era pe You Tube dar nu mai stiu cum se numea..care stiti dati va rog un link?big grin

5 răspunsuri:
| Aneurysm a răspuns:

Cred că vorbeşti de "Playing with dolls".
http://www.youtube.com/watch?v=UUkLlchpB4g
L-am văzut vara asta, e cu toate melodiile de pe World Painted Blood

| Aneurysm a răspuns (pentru Aneurysm):

Btw, aia era mă-sa, nu nevastă-sa...

| MetalForever explică (pentru Aneurysm):

laughing))))) ok deci era...cine era.Da mersi oricum...si eu tot vara asta l-am vazut da am uitat..mersi oricuuum.

| Aneurysm a răspuns (pentru MetalForever):

You're welcome.

| MetalForever explică (pentru Aneurysm):

Aha...acuma am stat si eu sa analizez putin videou...la chapter one nu am prea fost atent.tu daca ai fi patit la fel, ai fi facut si tu atata crima?