| costin95 a întrebat:

Am vazut o data un videoclip la tv in care 2 tipi erau legati de scaun si o tipa facea ce voia din ei. Nu i-am dat importanta atunci pentru ca nu mi-a placut dar m-a intrebat o prietena daca stiu cum se numeste melodia si mi-am amintit de videoclipul acesta. Stiti cumva cum se numeste melodia? e mai noua, am vazut-o pe la începutul lunii martie la tv

Răspuns Câştigător
| oliv18 a răspuns:

Ofenbach-Be mine

| costin95 explică (pentru oliv18):

Da, iti multumesc frumos! o sa ti dau funda când am posibilitatea

1 răspuns: