| CatalinLaurentiu02 a întrebat:

As vrea o parere despre acest cover All of me.
https://www.youtube.com/watch?v=4-dLZAoUfeI
Pronunt bine? Va rog sa fiti sinceri :)

Răspuns Câştigător
| XDeDeX a răspuns:

Buna
O sa fie foarte sincera cu tine ai unele momente in care esti pe linia de plutire si unele momente in care esuezi la mal... trebuie sa exersezi iti recomand niste lectii de cantowinking ai potential

| CatalinLaurentiu02 explică (pentru XDeDeX):

Nu pot, prin zona nu sunt astfel de lectii. Pronunt bine cuvintele? Unii mi-au zis ca-s praf.

3 răspunsuri:
| XDeDeX a răspuns:

Unele da altele nu... daca vrei niste lectii de engleza desxarca duolingue ceva de genu dau de pe pc si invetiwinking

| thegreat a răspuns:

Ai voce melodioasa insa sunt destule note pe care nu le atingi, dar te descurci