| Anca143 a întrebat:

Salut happy. As vrea sa cunosc mai multi fani Cody Simpson, Justin Bieber, One direction, Greyson Chance, etc. Daca sunteti fani, bagati-ma la prieteni, please? Sau lasati un comment si va adaug eu big grin. Multumesc >big grin

Răspuns Câştigător
| Tasya05 a răspuns:

Justin Bieber...Il adorr :X:X:X Te adaug la prieteni :*:*:*

| Anca143 explică (pentru Tasya05):

Omb! In sfarsit un belieber mai entuziasmat big grin. Multumesc happy. Nu am nicio solicitare de prietenie, dar tiam trimis eu tie, asa ca da-mi add te rog :X. Vreau sa vbim mai mult happy big grin. Bineinteles daca vrei si tu happy.

| Tasya05 a răspuns (pentru Anca143):

Da, sorry am uitat sa te adaug Si da, sigurr mi-ar placea sa mai vorbim! :*

| Anca143 explică (pentru Tasya05):

Hehe, e ok. Stai linistita. Yay! :* Daca vrei putem face schimb de ID-uri de mess, si atunci ar fi mai usor big grin.

| Tasya05 a răspuns (pentru Anca143):

Gata, ti-am trimis un mesaj cu id meu happy

| Anca143 explică (pentru Tasya05):

Deja vorbim pe mess happy. Yay!

16 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| EmaCha a răspuns:

I like JB!

| anyska a răspuns:

Sunt fana one direction si justin bieber tongue

| Anca143 explică:

@RRRRRRRRR Pentru informatia ta am 16 ani happy. Si in plus nu ti-a cerut nimeni opinia, deci te rog lasa-ma in pace. Fiecare are gusturile lui. Invata sa le respecti.

| Anca143 explică:

@RRRRRRRRR Ok. O sa tac eu si de data asta. Desi nu e treaba ta ce imi place mie. Cum am spus, fiecare cu gusturile lui.

Răspuns utilizator avertizat
| Georgiana_5221 a răspuns:

Justin biber e tare
!

| DanaVisatoarea a răspuns:

Justin bieber
e cel mai tare ma duc la concertul lui in Germania!happy

| Joey a răspuns:

Eu sunt fana Justin Bieber. am fost si la concert, in Italia. (09 aprilie 2011) tongue

| Anca143 explică (pentru Joey):

Wow. Ce tare! Ma bucur pentru tine happy. Cum a fost la concert? big grin