| vladdy1995 a întrebat:

Salut.as vrea sa deschid un post de radio pe net.haideti sa ne adunam cat mai multi, sa punem cap la cap un plan, sa deschidem un radio online, poate vom obtine si niste parteneriate. daca sunt doritori, id-ul meu este dj_fantini (yahoo)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si ce ar trebui sa fac? adica cum as putea sa te ajut.Am o voce buna daca te ajuta cu ceva?big grinbig grin

9 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Si u ai mustache?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar sunt de acord cu treaba asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt de acord si vreau sa deschid radio dar nu prea stiu cum oricum dau ad la id sa vb p mess

| vladdy1995 explică:

Ce sa am cristinorudi7?

| vladdy1995 explică:

Tre sa incepem totul de la zero.am dat mesaje la mai multe firme de hosting, sa ne sponsorizeze, da deocamdata nu am primit nimic.numai o firma mi-a dat un raspuns negativ, din pacatesad

| vladdy1995 explică:

Doritorii sa dea add la idul dj_fantini, haideti sa-l deschidem pana la varabig grinbig grin

| vladdy1995 explică:

Poti lasa idul tau?

| vladdy1995 explică:

S-ar putea sa obtin un server de la o firma de hosting, da nu stiu sigur. daca reusesc, va bagati?big grin

| vladdy1995 explică:

Se pare ca nimeni nu e interesatsad haideti fratilor sa facem ceva ca lumea