| Havok83 a întrebat:

Salut as vrea si eu niste impresii despre trupa Rammstein si despre melodiile urmatoare:Buck dich
Feuer frei

Răspuns Câştigător
| FearOfTheDark a răspuns:

Imi place.
Pe langa faptul ca(,) canta pe limba lor, germana fiind cea mai interesanta limba(dupa parerea mea), sunt unici, nu s-au ratat ca alte trupe care au vazut popularitatea si melodiile suna foarte bine.

4 răspunsuri:
| Montsegur a răspuns:

Este o trupă prea bună.
Însă părerea mea e că Rammstein a atins apogeul la albumele Reise Reise şi Mutter. Şi da, le-am ascultat toată discografia, dar multe melodii nu se compară cu Links 2-3-4, Moskau, Spieluhr, Amour.

| Havok83 explică (pentru Montsegur):

Da asta asa e. Abia astept concertul din iulie anul asta.

| Montsegur a răspuns (pentru Havok83):

Şi eu. Deşi am o dilemă dacă să merg la Rammstein sau la Maiden. Sunt prea aglomerate. thinking

| Havok83 explică (pentru Montsegur):

Sfatul meu du-te la Rammstein n-ai ce pierde este un show extraordinar cu spectacol pirotehnic.Alegerea e de partea ta.