| Pupily92 a întrebat:

Ati observat ca nu mai poti descarca de pe youtube orice melodie? ieri am incercat sa descarc justin bieber feat ludacris-baby si nu am putut.azi am descarcat anda adam-my love on you. si a mers cu succes.happy ce parere aveti despre noua melodie a lui anda adam? eu zic ca melodia e super, dar in videoclip o copiaza pe lady gaga...Bye kiss:-H

Răspuns Câştigător
| Criss1105 a răspuns:

Deacord cu cornculapte laughing Poate Anda Adam vrea sa aiba un stil mai crazy si incerarca sa fure de la Lady Gaga...winking

2 răspunsuri:
| cornculapte a răspuns:

laughing Stii ce zic eu? S-au gandit adminii de la youtube sa stopeze fenomenul Justin Bieber si nu te mai lasa sa descarci piesele lui. Uite ca la Anda Adam a mers.
Destepti astia... Buna ideea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am observat si e cam ciudat ai dreptate o cam copiaza pe lady gaga straight face