| StepfanRR a întrebat:

Caut de ceva zile muzica cu Parazitii. As fi recunoscator daca-mi recomandati ceva+link download. Multumesc. Dau funda din aia

1 răspuns:
| MisMe a răspuns:

Nu stiu exact ce sa iti recomand.iti recomand un site de pe care iti poti lua orice melodie de pe youtube. www.listentoyoutube.com. cauti pe youtube orice melodie vreo cu parazitii copiezi link-ul, intri pe site, dai paste si ti-o iei in format mp3. Mie imi place foarte mult asta http://www.youtube.com/watch?v=ot13m8TPODY. sper ca ti-am fost de ajutor:D