| Geoorgex a întrebat:

Salut, caut o melodie veche, veche de tot se difuza prin anii 2000-2005 poate și mai târziu,
Era cântată de un blond cu părul lung, dar nu chiar lung, ceva de genul cum îl avea BON JOVI sau chiar mai scurt un pic.
În videoclip ăsta de cânta se vedea în televizor pe el, era pe o plajă sau o barcă, nu îmi mai amintesc atât de mult ...are idee cineva cum se numește?

2 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Nu iti mai amintesti nici un vers...linia melodia...fredoneaza ceva?