| AniCasi a întrebat:

Salut,caut si eu o melodie careia nu ii cunosc nici numele nici interpretul..Stiu doar ca era cantata de o tipa iar videoclipul era facut intr-un parc de distractii cu caluti pentru copii si leagane si era ALB NEGRU! Era o melodie lenta...MS! Fundaaaaa

5 răspunsuri:
| kagom3 a răspuns:

Si eu fac exact la fel si reusesc de minune nu stiu cum dar reusesc stii ceva din melodie? un cuvant macar.
?

| AniCasi explică (pentru kagom3):

Nu stiu nimic din melodie...mi-am adus aminte doar de videoclip, pe care l-am vizionat acum aproximativ 2 ani..melodia imi placea, de aia o caut!

| AniCasi explică (pentru kagom3):

Era in limba engleza si probabil era ceva de dragoste!

| kagom3 a răspuns (pentru AniCasi):

Si iti amintesti cum era videoclipul? eu am cautat o melodie dupa videoclipul alb negru cu catalin josan don`t want to miss u` si l-am gasit dar daca iti aduci aminte....ar fi bine si da-mi mai multe detalii

| Ceza_Anca_1992 a răspuns:

Kamara feat shift -pe cuvant (impreuna cu trupa de copii Do Re Mi)