| MyFavoriteAvatar a întrebat:

Ce inseamna asta:In Romania she pulled me to the side and told me Pit you can have me and my sister!? e de la PiTBULL cu Chris Brown-International Love

Răspuns Câştigător
| FamilyRun a răspuns:

În România ea m-a luat de fata si mi-a spus, Pit poti avea incredere in mine şi sora mea asaii am multa engleza big grin. funda?

2 răspunsuri:
| DarkSkittles a răspuns:

Inseamna google translate... poti traduce singur!

| FamilyRun a răspuns (pentru DarkSkittles):

În România ea m-a luat de fata si mi-a spus, Pit poti avea incredere in mine şi sora mea asaii am multa engleza big grin. funda?

| JJRosa a răspuns:

Nu spune nimic de incredere...
În România ea m-a luat de fata si mi-a spus
Pit tu ma poti avea pe mine si pe sora mea happy