| anonim_4396 a întrebat:

Ce melodii din astea de handicapati cu,, BUUM BUUM" sa se sparga geamurile stiti?

Răspuns Câştigător
| cucaracia a răspuns:

Http://youtu.be/Vw4CVQfCoMw
Spike - BuM

11 răspunsuri:
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Esti sigur de ceea ce zici? mai bine stai la mata acasa si asculta manele in continuare

| anonim_4396 explică (pentru GiveMeYourPussy):

Ma gandesc si eu,din ceea ce raportezi tu, pe langa nici nu ascult manele deloc, sunt de la oras, nu taran ca tine, asa ca poti sa iti tii gura

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor hai ca m-ai facut sa rad pun pariu ca esti un cocalar tampit

| anonim_4396 explică (pentru GiveMeYourPussy):

Tampit e neamu' tau facut din l.aba din gresealawinking am dreptate

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai, gata ca deja devi mai prost decat esti bye bye. iti las tie ultimul cuvant ca sa te simti important

| anonim_4396 explică (pentru GiveMeYourPussy):

Sa ma _____ de _____

| anonim_4396 explică (pentru GiveMeYourPussy):

N00b

| davidtm a răspuns:

Dub step august.asa se cheama.

| BCoMichael a răspuns:

Ma-ta si tac-tu la produs, tremura pana si BUUM BUUM-ul laughing
Si din asta iese un handicapat laughing
Ce mai vrei? rolling on the floorlaughinglaughingrolling on the floorrolling on the floor

| JӨΚΣЯ a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=dodBlwy9IYw&feature=related CE-A MAI TARE MELODIE.DAU LA MAXIM SI SIGUR O SA ITI SPARGI GEAMURILE...:D