| unefillefrançaise a întrebat:

Salut :)
Ce parere aveti despre noua piesa a Rihannei?
http://www.youtube.com/watch?v=eMOIUUS8GWo&feature=topvi deos

Mie mi se pare destul de draguta insa stilul "rock" pe care l-a adoptat mnu i se prea potriveste;))

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Este OK. Desi inainte imi placea de ea mai mult, imi placea mai mult vechiul ei stil. Dar oricum Rihanna ramane una dintre cantaretele mele preferate!winking

| cornel a răspuns:

E dragutahappy

| Ea12345 a răspuns:

Mie personal imi place mult Rihanna.Melodia,, Russian Roulette: e superba.happy

| kytty a răspuns:

Buna:)

melodia nu imi place iar clipul nu se potriveste cu mesajul melodiei.in plus daca o vedeta adopta un alti stil, a 2a zi inca 20 adopta acelasi stil... mie mi se pare falsa in acest clip.imi placea mai mult stilul de good girl pe care il avea in clipul asta:http://www.youtube.com/watch?v=rp4UwPZfRis

avea mai multi fani:)
ASTA E PAREREA MEA SI SCZ DACA AM RANIT SENTIMENTELE FANILOR ADEVARATI RIHANNA

| Me23 Tia a răspuns:

Ador melodia asta. e geniala:X

| RheaLustzig a răspuns:

E tare.

| CrAzYAbOuTMuSiC a răspuns:

Imi place stilul ei si melodia la fel. Go Riha!

| KhalaessiDM a răspuns:

Geniala!; x

| maria34 a răspuns:

Este adv nu i se prea potriveste... dar astia care ii fac melodiile fac ce vor ei... din cauza asta Rihanna scmba mereu genu de muzicaawinking