| SacuiuRobert926 a întrebat:

Salut, ce sa fac sa nu mai am dependenta de manele? Incep sa ma obisnuiesc tot mai tare (de plictiseala ascult) cand eram mic nu mi-au placut deloc acum imi plac si am colegi care pun manele la scoala si nu stiu ce sa fac ca astia manelistii iti vor raul.

2 răspunsuri:
| Trustmotorcy a răspuns:

Ce contează? Eram la fel, decât să fiu un frustrat care-și dă ochii peste cap la câte o manea am început să ascult. Indiferent ce asculți dacă rămâi o persoană bună nu văd să fie o problemă.

| SacuiuRobert926 explică (pentru Trustmotorcy):

Da, dar sa nu imi placa asa de mult incat sa le pun in public.