| biencutza_7855 a întrebat:

Ce trupe de rock va plac?

Răspuns Câştigător
| Skeletonized a răspuns:

Metallica, Sabaton, Three Days Grace, Bullet for my valentine, AC/DC, Cargo, Green Day, Nickelback, Nirvana si multi alti whistling (nu ai spus ce fel de rock ^_^ )

6 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

My chemical Romance

| toxic112 a răspuns:

Emy^^...green day este o formatie punktongueador green day si ador rock-ul da green day tot punk estestraight facestiu ca parca e rock deoarece se aud mult chitarele electrice... dar e punk 100%

| andreikai a răspuns:

Mettalica, Deep Purple, Placebo, Guns N'Roses, AC/DC, Hendrix, Linkin Park, Disturbed, Rolling Stones... si cred ca am mai uitat cateva... vreo 50 asa :-P

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Opeth, Ayreon, Paradise Lost, Anathema, Cathedral, Evergrey, Megadeth, Savatage, Arch Enemy si inca vreo alte cateva sute.

| strawberry a răspuns:

Skillet, Green Day, BrainStorm, The Fray, Alternosfera, Voltaj. happy

| Skeletonized a răspuns:

Toxic112 green day canta punk-rock oh go on tot un fel de rock este happy exista multe tipuri de rock de la heavy metal la soft rock laughing