| anonim_4396 a întrebat:

cine ar putea sa ma invete cum sa creez dubstep sunt dinsperata sa invat cum dumnezeu se face acest gen de muzica... daca stie cineva pe altcineva care sa ma invete, este ok numai sa MA ajutati VA ROG! dau funda happy

5 răspunsuri:
| terminallyCapricious a răspuns:

Pardon am vrut sa zic disperata happy

| Octavian003 a răspuns:

Http://www.looplabs.com
este un super site pe care poti crea multe tipuri de muzica, inclusiv DUBSTEP! Incearca, este mai usor decat altele si o sa ai si rezultate. Tutoriale se pot gasi de asemenea si pe youtube, dar incearca site-ul :)

| alex2355 a răspuns:

Daca vrei sa faci dubstep"domestic"ai putea incepe cu un program de editare gen AVS4you si ai putea sa inregistrezi diferite sunete: caini, un blender, etc. si daca ai ureche muzicala si un pic de imaginatie o sa iasa o melodie super.

| terminallyCapricious a răspuns (pentru alex2355):

Deci.m-ai putea ajuta tu?batting eyelashes

| alex2355 a răspuns (pentru terminallyCapricious):

Dap. desigur