| unromantraditional a întrebat:

Cine imi poate da o lista de piese Rap, Hip Hop ceva gen Vescan sau DOC dar fara injuraturi happy Sa fie cat de cat noi, adica nu de acum 5 ani happy Mersi mult big grin

6 răspunsuri:
| Vans a răspuns:

Fără înjurături, hai că mai înţeleg, da' noi?
Dispari!

| LegionarulRoman a răspuns:

Fara injuraturi? Melodiile lui Cedry2k de pe albumul "Identitate".

| anonim_4396 a răspuns (pentru LegionarulRoman):

Bă,tu numai cedry2k ai în cap? Mai ascultă și altceva.

| LegionarulRoman a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai ascult din cand in cand si Specii,Doc,Vd,Deliric,Chimie,Stress,Dragonu,Parazitii,Nimeni Altu, Rappa, muzica clascia(in special Bach, Strauss, Mozart si Bethoveen). Dar in general ascult Cedrea pentru ca i cel mai bun MC din cate am auzit.Nu imi plac melodiile in alte limbi.De ce? Nu inteleg.

P.s: dar care i problema ta? Infams da mereu aceeasi si aceeasi lista si nu se supara nimeni.

Din cate stiu eu, de obicei rockerii asculta numai rock (desigur, ei se pot mandri ca stiu istoria rockului de la inceputuri pana astazi si asculta aproape orice gen de rock ).

| anonim_4396 a răspuns (pentru LegionarulRoman):

Bun.
Nu am nici o problemă cu tine, fiecare ascultă ce vrea.Pace.
http://www.youtube.com/watch?v=GBA-oAWzWuM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cedry2k - Alchimia Luminii
Cedry2k - Rugaciune
Cedry2k feat. Carbon - Progresie Geometrica
Underman feat. Nimeni Altu' - Singuratate
Underman - La marginea puterilor
Carbon - Copacul de Hartie
Carbon - Din plan astral
Carbon feat. Stress - Sindromul deficientei dobandite
Carbon feat. DOC - Doua Runde.