| jupiter530 a întrebat:

Salut compun versuri de ceva vreme si as vrea incerc sa inregistrez ceva dar as avea nevoie de un program de masterizat si dupa voi cum e mai usor sa cauti negativul pe urma sa compui sau intai compui si apoi cauti negativul potrivit?

1 răspuns:
| Andreititu a răspuns:

Prima oara cauti negativul. Apoi faci versurile. Exersezi fiecare cuvant sa vezi daca suna bine pe instrumental. Succes!
P.S. Eu sunt un rapper, daca vrei, poti face o melodie cu mine. Daca esti interesat, da-mi mesaj. (nu doar tu, toti care vor).