| sherif a întrebat:

cum fac sa imi pun toate melodiile sa se deschida cu winamp? le-am am dat deschidere la o melodie cu medi player si acum toate se deschid cu medya player.si dupa am dat la o melodie cu winamp dar doar ea se deschide nu imi pare pictograma de winamp.imi puteti spune cum sa fac?

1 răspuns:
| LuminitaAB a răspuns:

Pai selectezi fisierele, apoi dai pe "Open with", apoi selectezi "Winamp" si bifezi "Always use the selected program to open..." happy
Sper ca te-am ajutat! Funda? puppy dog eyes