| TheCerebralAssasin a întrebat:

Cum se numeste melodia aia din reclama peugeot 206+ cu 1 an de download gratuit in care dansau niste oameni. De fapt, erau 3 melodii in reclama aia printre care si : "Yolanda Be Cool Vrs DCup - We No Speak Americano".

Astept raspuns!

4 răspunsuri:
| TheCerebralAssasin explică:

Gata am aflat : Rihanna - Disturbia

| TheCerebralAssasin explică:

Prima :Rihanna - disturbia
a doua : Black eyed Peas - i just can't get enought
a treia : Yolanda Be Cool Vrs DCup - We No Speak Americano

| Edward_6716 a răspuns:

A doua melodie e Black eyed Peas - i just can't get enought...da' prima stie cineva cum se numeste?

| Mihaella_9608 a răspuns:

Da si eu vreau sa stiu cum se numeste a doua melodie din reclama aia...e cumva akon?