| Narc0ticZ a întrebat:

Salut..De ce anume as avea nevoie pentru a inregistra o piesa? Am intees ca se poate in Audacity sau FL studio. Am un microfon dynamic adm-88. E bun? Altu nu prea am de unde sa fac rost. Si cam ce altceva mi-ar trebui?

2 răspunsuri:
| VERSGAGA a răspuns:

Hello!
Microfonul e bun. Si da, se poate in Audacity sau FL Studio.
Succes!

| Narc0ticZ explică:

Da dar am incercat in Audacity si singura modalitate de a scoate o piesa este pe 44100 hz..adica melodia va iesi de 40 mb... daca dau pe 8000 hz nu se mai intelege nimic...