| TheIceFury a întrebat:

De ceva timp mi-am dat seama ca vreau sa cant la chitara electrica in principal si sa cant si vocal (rock), am nevoie de sfaturile unui expert care sa pricepe, cum pot invata sa cant la chitara si vocal? va rog sa imi spuneti si de unde pot lua niste lectii in Galati, am 15 ani. Sunt dispus sa muncesc ca sa invat chiar daca o sa fie greu.
Va rog fara raspunsuri date degeaba.
Cine ma ajuta cu niste sfaturi primeste funda!

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Una este " a dori" si alta este " a avea calitatile necesare". Cere sfaturile unui profesor de muzica, dupa aceea poti investi bani si timp pentru aceasta pasiune. Mult succes!